AIMS International Lietuva

Mūsų paslaugos:

AIMS International Lietuva - Vadovų paieškos (Executive Search) įmonė, tarptautinės organizacijos AIMS International partneriai ir atstovai Lietuvoje. AIMS International grupė pastaruosius 5 metus patenka tarp Top 10 Vadovų paieškos (Executive Search) kompanijų pasauliniu mastu...

Daugiau apie mus
VadovupaieskaExecutiveSearch Darborinkospotencialovertinimas TarptautinpaiekaCross-BorderSearch Kitospaslaugos

Vadovų paieška (Galvų medžioklė)

Mes išmanome procesą. Mes išmanome rinką.
Kai laikas, situacijos rinkoje sudėtingumas bei konfidencialumo išlaikymas yra esminiai aspektai, klientai renkasi mūsų Vadovų paieškos paslaugą.
Daugiau

Darbo rinkos potencialo vertinimas (Talent Mapping)

Pasiruoškite neišvengiamiems pokyčiams
Įmonė susidurtų su sunkumais jei nuspręstų išeiti vienas iš svarbių darbuotojų? Pasiruoškite tam iš anksto.
Daugiau

Tarptautinė paieška
(Cross-Border Search)

Ieškote geriausių talentų regione?
Pasinaudodami tarptautiniu tinklu galime pritraukti geriausius kandidatus iš Baltijos regiono, Europos ar kt.
Daugiau

Visos naujienos AIMS International grupės LinkedIn naujienos

Atrankos į VVĮ (Valstybės Valdomų Įmonių) kolegialiuosius organus

Pastaruoju metu ypač suintensyvėjo VVĮ siekdamos pritraukti nepriklausomus narius į kolegialiuosius organus (stebėtojų tarybas, atlygio, skyrimo, audito komitetus bei valdybas).

 

Jei manote, kad esate sukaupę pakankamai patirties ir žinių, bei norėtumėte jas pritaikyti ir panaudoti valstybinio segmento įmonėse - kandidatuokite. 

 

Daugiau informacijos paspaudus antraštės nuorodą.  


2016-03-27 16:22:53

MoreMore

rekomendacijosKlientų atsiliepimai  ir  Visi klientai

Praėjo jau daugiau nei 8 mėnesiai nuo to laiko, kai jūs padėjote mums, nors ir po ilgų ir intensyvių paieškų, įdarbinti Finansų, Kontrolės ir Operacijų vadovę. Investicija atsipirko su kaupu – ji puikiai įsiliejo į kolektyvą, yra labai energinga, inovatyvi, pareiginga, komunikabili, išklausanti ir padedanti vadovė. Dėkoju už pagalbą.

tesa tape
Audrius Petryla, Vadovas
tesa tape
http://www.tesa.com

Esame labai patenkinti bendradarbiavimu su AIMS International Lietuva. Konsultantai įsigilino ir puikiai jautė mūsų poreikius, ieškomos pozicijos specifiką. Procesas vyko labai sklandžiai ir operatyviai. Kandidatus konsultantai pristatė per pakankamai trumpą laikotarpį, visi pristatyti kandidatai buvo labai stiprūs.

Valiunas Ellex
Živilė Konkulevičiūtė, Kokybės vadovė
Valiunas Ellex
http://www.valiunasellex.lt/

Mes patenkinti AIMS International Lietuva suteiktomis paslaugomis. Mes ieškojome žmogaus, kurio veikla būtų vykdoma keliose skirtingose šalyse. AIMS paruošė kandidatų, ne tik iš Lietuvos, sąrašą. Įdarbinimo procesas buvo visiškai sėkmingas bei įvykdytas laiku. AIMS International Lietuva turi profesionalų, orientuotų į klientą, komandą, todėl bendradarbiavimas su jais buvo efektyvus ir malonus. 

Nordzucker
Piotr Paluch, Teisininkas - personalo vadovas
Nordzucker
www.nordzucker.de
Mes likome patenkinti AIMS International Lietuva paslaugomis. Jie mums pristatė daug tinkamų kandidatų, kurie buvo profesionalai savo srityje. Džiaugiamės, kad konsultantai įsiklausė į mūsų poreikius ir efektyviai reagavo į mūsų pastebėjimus. Svarbiausia, kad ši komanda viską atliko laiku ir periodiškai mus informuodavo apie kiekvieną žingsnį. Intrac Group
Carl Leijonhielm, CEO
Intrac Group
www.intrac.lt

Džiaugiamės, jog ieškodami profesionalo vienai iš vadovaujančių pozicijų, partneriais pasirinokme "AIMS International Lietuva". Ši įmonė įrodė, jog yra subūrusi platų vadovų ratą, kuris jiems leidžia pasiekti daug potencialių kandidatų.

Viso paieškos proceso metu komanda buvo labai organizuota, preciziška ir profesionali. Kiekviename žingsnyje mes operatyviai gaudavome atnaujinimus bei grįžtamąjį ryšį apie vykstantį procesą. Jie patvirtino, kad "AIMS International Lietuva" tiksliai supranta įmonės lūkesčius ir susieja su kandidato ambicijomis.

MCB Finance
Augustas Štaras, Vadovas Lietuvoje
MCB Finance
https://www.credit24.lt

Bendradarbiauti su AIMS International Lietuva pradėjome praeitais metais (2012). Nuo pat pradžių bendravau su vienu konsultantu, kuris buvo pasirengęs atsakyti į bet kurį man iškilusį klausimą.

Konsultantas gerai išmano Lietuvos rinką. Tai buvo didelė pagalba man, nes Unilever  vykdo atrankas iš Varšuvos. Tai buvo pagrindinė priežastis kodėl mums reikėjo vietinės rinkos žinojimo.

Konsultantas gali parodyti pirmuosius kandidatus labai greitai ir lankstus, jei mūsų pageidavimai ir lūkesčiai keičiasi.

Rekomenduoju AIMS rinktis partneriais, vykdant atrankas Lietuvoje. 

 

 

Unilever
Agnieszka Górecka, Personalo vadovė
Unilever
http://www.unilever.com

Kartu su AIMS International Lietuva vykdėme kelis vadovų paieškos projektus, aukščiausioms pozicijoms užimti. Rezultatas buvo geresnis nei tikėtasi.

AIMS International Lietuva yra profesionalūs, rimti ir patikimi partneriai. Mes toliau su jais tęsime partnerystę.

Volfas Engelman
Marius Horbačauskas, Generalinis direktorius
Volfas Engelman
http://www.volfasengelman.lt

Esame patenkinti bendradarbiavimu su AIMS international Lietuva. Ši kompanija nuodugniai atliko atrankos procesą pageidaujamai pozicijai ir pristatė tinkamiausius kandidatus.

Viso proceso metu, komanda dirbo preciziškai ir nuosekliai. AIMS International Lietuva įrodė, jog yra į klientą orientuoti profesionalai, kurie stebi ir rūpinasi klientu (ir kandidatais) atrankos procese, įdarbinant ir pasibaigus projektui.

Užtikrintai rekomenduojame AIMS kaip patikimą vadovų atrankos partnerį.

 

E-energija
Raminta Barauskienė, Administracijos padalinio vadovė
E-energija
http://www.e-energija.lt

Įvertinę susidariusią situaciją ir atkreipę dėmesį į vadovaujančių pozicijų (pardavimų srityje) asmenų kvalifikacijos trūkumą nusprendėme kreiptis į profesionalus. Mūsų partneriai AIMS International Lietuva padėjo mums atsirinkti naują pardavimų vadovą, kuris per trumpą laikotarpį įvykdė reikiamus pokyčius bei reikšmingai prisidėjo prie įmonės rezultatų pagerėjimo. 

Unilever Lietuva (ankščiau - Ingman ledai)
Normunds Labrencis, Ledų pardavimų vadovas Baltijos šalims
Unilever Lietuva (ankščiau - Ingman ledai)
http://www.ingman.lt/